Gizlilik Politikası

Bu web sayfası kullanımı yetişkinler için uygun görülmüştür. Bu web sayfası hiç bir şekilde Bilgi toplamaz gerek duymaz.


Site içerisinde Kullanıcıların yapmış oldukları, Yorumlarda Tam isim ve soyisim olarak yayınlanmaz. Cep telefonu numarası paylaşımları kesinlikle onaylanmaz.


İçeriklerle alakalı problemi olanların bulundukları içeriğe yorum yapmaları durumunda 12 saat içerisinde çözüme kavuşturulur.


Bu sitedeki tüm görsel ve video içerikleri, Sunucularımız’da bulunmamaktadır. İçerikler Yabancı kaynaklı sitelerden çekilerek gösterilmektedir.


Bu gibi sitelere Anti Seo çalışmaları oldukça fazla yapılmaktadır, Sitenizden çıkabilecek linklerden bu site sorumlu değildir. Saldırı amaçlı bu tür linkler farklı sitelere eklenerek Negatif Seo amaçlı eklenerek yapılmaktadır.


Bu web sayfası yer sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir.


MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.


(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.